הלילה (בין שני לשלישי) תבצע העירייה שינוי בהסדרי התנועה ברחוב יער יתיר, שתהפוך את הרחוב לחד סטרי. בעירייה מסבירים כי ההחלטה להפוך את הכביש לחד סטרי, נעשתה לאחר פניות תושבים וכן עבודת מטה של גורמי המקצוע בעירייה. זאת מתוך מטרה להגביר את הבטיחות בדרכים ולהפחית הסיכון לעוברים ושבים ברחוב הכולל בתוכו פארק גדול ואת בית הספר הממ"ד נוף הרים, שיפתח לראשונה את שעריו ביום רביעי, 1.9.
1 צפייה בגלריה
הסדרי התנועה החדשים ביתיר
הסדרי התנועה החדשים ביתיר
הסדרי התנועה החדשים ביתיר
(צילום: עיריית מודיעין)
קראו גם:
לאחר הפיכתו של המקטע המדובר לחד סטרי, יוכלו כלי רכב לנוע ברחוב יער יתיר לכיוון אחד, כאשר הכניסה לרחוב תהיה מהכיכר הדרומית של מפגש הרחובות יער יתיר ויער בן שמן (הכיכר הראשונה לבאים מכיוון רחוב יערות ישראל). מצומת זה יהיה ניתן לנסוע בכיוון אחד עד ליציאה מהרחוב בכיכר הצפונית של הרחוב. בנוסף, באמצע הרחוב ישנו כביש חוצה עמק (יער חצרים) שגם הוא חד סטרי.
מהעירייה נמסר כי הודעות המסבירות את הסדר התנועה יימסרו לתושבי רחוב יער יתיר והרחובות הסמוכים אליו. בעירייה מדגישים כי יש לשים לב לתמרור החדש המורה על השינוי הסדרי התנועה. בימים הראשונים יוצבו במקום פקחים מטעם העירייה שיסייעו בהכוונת התנועה ברחוב. בנוסף, עם השלמת עבודות הבנייה במתחם זה תבצע העירייה סלילה מחדש של הכביש. עבודות אלה יכללו גם הגבהת מעברי החציה למיתון התנועה והגברת הבטיחות בדרכים.
כל העדכונים - חדשות מודיעין