עסקת ענק במודיעין: פנטהאוז יוקרתי בשכונת מורשת החדשה בפרויקט "מורשת טל" נמכר במחיר של 4.97 מיליון שקלים, כך מדווחת חברת מיטל הנדסה. מדובר בדירת 5 חדרים בשטח של כ-148 מ"ר ומרפסות בשטח של כ-100 מ"ר, שאליה מוצמדות 2 חניות ומחסן.
1 צפייה בגלריה
פנטהאוז בפרויקט מורשת טל במודיעין
פנטהאוז בפרויקט מורשת טל במודיעין
פנטהאוז בפרויקט מורשת טל במודיעין
(הדמיה: סנפשוט )
בפרויקט נותרו למכירה 5 דירות אחרונות - 2 דירות גן ו-3 פנטהאוזים. הוא בשלבי בנייה סופיים והאכלוס צפוי בתוך פחות משנתיים. הפרויקט משווק על ידי חברת שיווק הנדל"ן דרא; העסקה בוצעה בסיוע משרד התיווך שלי לוין.
הפרויקט כולל 9 בניינים עם 122 דירות, מתוכן 85 דירות כבר נמכרו לזכאי מחיר למשתכן ו-37 דירות ששווקו בשוק החופשי. תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות 3-5 חדרים, דירות גן בנות 4-6 חדרים ופנטהאוזים בני 4-5 חדרים. על התכנון אחראי אדריכל לארי שטרנשיין.
עופר שגיב, מנכ"ל חברת מיטל הנדסה, "פרויקטים חדשים במודיעין המציעים דירות מיוחדות מושכים משפרי דיור בעיקר מהעיר עצמה. במקרה הזה מדובר על עסקה נדירה יחסית של תושב חוץ, ישראלי, שככל הנראה מתכוון לעשות עליה ארצה".

קראו גם:

אחד היתרונות של פרויקט "מורשת טל" הוא במיקום שלו במזרח השכונה, עם כניסה ויציאה מהירים לצירי התנועה המרכזיים (שדרות יהודה המכבי וכביש 431). בקרבת הפרויקט בתי ספר איכותיים בשכונת קייזר הסמוכה.
שכונת מורשת במודיעין נבנית בצידה המערבי של העיר ממול לשכונת נופים. היא מתוכננת להיות בין השכונות הגדולות בעיר – ייבנו בה כ-4,200 יח"ד על פני שטח של כ-1,690 דונם. כן ייבנו בה 5 בתי ספר וכ-20 גני ילדים, פארקים גדולים ומטופחים, שבילי אופניים ועוד.
הקמת השכונה היא חלק מהסכם הגג שנחתם ב-2014 בין רשות מקרקעי ישראל, משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון עם עיריית מודיעין מכבים רעות. שכונת מורשת היא השכונה השלישית שיוצאת לפועל בעיר, ולפי ההסכם בניית מוסדות הציבור המהותיים לאכלוס - בתי ספר וגני ילדים - תסתיים במקביל לאכלוס השכונה.