פרויקט מגורים חדש משווק בימים אלה למכירה בשכונת מורשת במודיעין, השכונה הגדולה ביותר שתיבנה בשנים הקרובות בעיר וכנראה גם השכונה האחרונה להיבנות בה בשנים הקרובות, זאת לאור מיצוי שטחי הבנייה בתחום השיפוט של העיר.
1 צפייה בגלריה
מחיר התחלתי: 3 מיליון שקלים
מחיר התחלתי: 3 מיליון שקלים
מחיר התחלתי: 3 מיליון שקלים
(הדמיה: Arceffect)
קראו גם:
מדובר בפרויקט "Sky Avenue", שייבנה על ידי חברת "טעמן נדל"ן", כשעל השיווק תהיה אחראית חברת "דרא".
להערכת אנשי הנדל"ן, אמור פרויקט זה, כמו פרויקטים אחרים בשכונה ובשכונת נופים הסמוכה, להימכר במהירות רבה יחסית, בין השאר משום שהשכונה החדשה צמודה לשטח פתוח וליער בן שמן הגובל בחלקה הצפון־מערבי של העיר.
תמהיל הדירות בפרויקט החדש, הכולל 230 יחידות דיור בשמונה בנייני מגורים, בני שמונה עד 12 קומות, הוא של דירות גדולות יחסית, שבהן בין חמישה לשישה חדרים.
אנשי חברת דרא טרם פרסמו את מחיריהן של הדירות, אך ההערכה היא כי המחיר ההתחלתי של דירת חמישה חדרים בשטח של כ־150 מ"ר, ינוע סביב 3 מיליון שקלים.
בין יחידות הדיור שיוצעו למכירה: דירות שישה חדרים בשטח של 173 מ"ר ועוד 20 מ"ר מרפסת; מיני פנטהאוז שבו חמישה חדרים, המשתרע על פני שטח של 144 מ"ר ו־36 מ"ר מרפסת, ופנטהאוז ובו שישה חדרים בשטח של 208 מ"ר ועוד 130 מ"ר מרפסת.
בכל שכונת מורשת צפויים להיבנות כ־4,200 יחידות דיור, ועל פי לוח הזמנים המעודכן נראה כי עבודות התשתית להקמת מתחם המגורים של חברת טעמן נדל"ן יתחילו בעוד מספר חודשים.
"הפרויקט מאופיין בדירות גדולות במיוחד ששטחן נע בין 144 ל־208 מ"ר ויהיו בהן מרפסות גדולות", אומר המנכ"ל ובעליה של חברת דרא שיווק, דרור אוהב ציון. "המיקום של הפרויקט הוא בנקודה הכי גבוהה בשכונת מורשת, כך שרוב הדירות יפנו לנוף הפתוח".