יש להם בית: נחנך בעיר משכן הקבע הראשון בעולם המיועד לתנועת "כנפיים של קרמבו". התנועה פועלת כבר 13 שנים בעיר, ועתה כאמור זכתה למבנה משלה, בשטח של כ-200 מ"ר, חדרי פעילות וחצר אשר נבנו ע"י העירייה.
1 צפייה בגלריה
מבנה קבע לכנפיים של קרמבו
מבנה קבע לכנפיים של קרמבו
מבנה קבע לכנפיים של קרמבו
(צילום: דוברות עיריית מודיעין)
בטקס החנוכה השתתפו ראש העירייה, חיים ביבס, מנהלת מחוז שפלה בתנועה שרה פארן וגיל דורון, המשנה למנכ"לית התנועה.
קראו גם:
כיום זהו הסניף הגדול ביותר בארץ עם 220 חניכים ומדריכים, אשר נותן מענה לבני נוער וילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. בין המברכים לדיירים החדשים בשכונה הייתה גם מנהלת בית הספר השכונתי, ענבלים, רויטל ישראל שבית הספר בהובלתה יסייע אף הוא לסניף "כנפיים של קרמבו".
בצמוד לתנועת "כנפיים של קרמבו" נחנך גם שבט חדש לתנועת הצופים, בשכונת הציפורים. שבט זה הוא השבט השמיני של תנועת הצופים בעיר. גם הוא, מתפרש על פני כ-200 מ"ר, חדרי פעילות וחצר.
בטקס החנוכה השתתפו ראש העירייה, חיים ביבס, שי אייזנברג מלווה שבטי מודיעין, גיא פורת מרכז הנהגת איילון ורוני ברנר ראש הנהגת איילון. מדובר בתנועה הגדולה ביותר במודיעין מכבים רעות, שפועלים בה כ-4,000 חניכים ומדריכים.
חיים ביבס, ראש העירייה: "מודיעין מכבים רעות מובילה בכל שנה, באחוז הילדים ובני הנוער הפעילים בתנועות נוער. לכן, אני גאה כ"כ שמבנה הקבע הראשון בעולם של התנועה הנפלאה "כנפיים של קרמבו" מוקם אצלנו, בעיר שמגדלת דור צעיר ערכי, סובלני ומעורב חברתית. זאת לצד שבט צופים חדש שמיני במספר בתנועה הכי גדולה בעירנו. אין לי ספק כי יחד הם יהוו בתים חמים וחשובים עבור הדור הצעיר".
לעדכונים - חדשות מודיעין