מסיבת מזרקות | צילום: חורחה נובומינסקימסיבת מזרקות | צילום: חורחה נובומינסקי
מסיבת מזרקות | צילום: חורחה נובומינסקי
ביום חמישי האחרון הגיעו אלפי תושבים ומבקרים להופעה המיוחדת של הזמר והיוצר, רמי קלינשטיין בשיתוף עם תזמורת צה"ל בניצוחו של סרן רום שמיר. בהופעה, נהנה הקהל מעיבודים ייחודיים לשיר האהובים של קלינשטיין.
לפני ההופעה, הגיעו תושבים רבים לאירוע "משפחה על גלגלים" שארגנה עמותת 'סחלבים' בפארק ענבה. ילדים קטנים נהנו ממתחם לאופני דחיפה והמבוגרים יותר נהנו ממסלולי רכיבה ברמות שונות. הדובדבן שבקצפת, היה הרכיבה החווייתית לאורך ואדי ענבה בשעות החשיכה ולאור ירח, עם הדרכה מהנה ושני מסלולים באורכים שונים, המותאמים לרמות שונות של רכיבה וכושר.
למחרת נערכה מסיבת המזרקות בפעם השנייה הקיץ, עם דיג'יי איציק גוטצייט ולהיטים מקפיצים להורים וילדים. מסיבות מזרקות נוספות בפארק ענבה יתקיימו גם בחודש אוגוסט בתאריכים: 16.8 ו-30.8. החל מהשעה 16:00 עד 19:00.
רמי קליינשטיין בהופעה | צילום: חורחה נובומינסקירמי קליינשטיין בהופעה | צילום: חורחה נובומינסקי
רמי קליינשטיין בהופעה | צילום: חורחה נובומינסקי
עוד נהנו התושבים מקיץ שכונתי שהתקיים באמפי עמק האלה. ההפנינג הססגוני כלל דמויות ופסלים חיים בהשראת סיפורי עמים, סדנאות יצירה מקוריות, תחנות הפעלה שונות והצגה קרקסית שריתקה את הילדים.
באותו שבוע התקיים גם פארק קולנוע עם הקלאסיקה "שרק". פארק קולנוע נערך מדי יום שלישי לאורך חודשי הקיץ בשעה 20:00 בפארק ענבה, עם סרטים מדובבים לעברית, לכל המשפחה. ביום שלישי הבא, 6.8, יוקרן הסרט "קונג פו פנדה".
ומה קורה בסוף השבוע הקרוב?
ביום שישי 2.8, קבלת שבת בטבע עם תיאטרון "על מה ולמה" בסיפור הידוע חנהל'ה ושמלת השבת. בשעה 16:30 במדשאה מול המרכז הרב תחומי ברחוב עמק דותן.
במוצ"ש, 3.8, תעלה על הבמה באמפי פארק ענבה להקת אומגומה במחווה לציון 50 שנה לפסטיבל וודסטוק המיתולוגי בו צמחו והשפיעו זמרי שנות ה-60 וה-70 כמו ג'ימי הנדריקס, ג'ו קוקר, ג'ניס ג'ופלין, סנטנה ועוד רבים וטובים.
פרסום ראשוני: 12:30 , 29.07.19