חוגגים ברחוב: פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי השמיני יתקיים לראשונה במודיעין, מכבים-רעות ביום רביעי הבא 7/6. זהו פסטיבל ראשון מסוגו הנערך בעיר והוא צפוי למשוך אליו אלפי בני נוער מהעיר ומערים נוספות. הפסטיבל ייערך ברחבת היכל התרבות ויכלול גם את אליפות ישראל לברייקדאנס המהווה מוקדמות לאליפות העולם בברייקדאנס.
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"
הפסטיבל יהווה צעד משמעותי לקראת פתיחת פארק אקסטרים ייחודי בעיר המיועד לבייקרים וסקייטרים בעלות של חמישה מיליון שקלים המוקם בימים אלה שכונת מוריה בעיר ע"י החברה הכלכלית.
הפסטיבל המאגד את כל אומנויות תרבות הרחוב במקום אחד יתארח השנה בעיר ובמסגרתו יתארחו אומנים אורחים מרחבי העולם, יתקיימו מגוון של מתחמים ופעילויות לבני נוער ומשפחות כשגולת הכותרת: "מוקדמות לאליפות העולם בברייקדאנס" לקבוצות ויחידים.
עוד ייערך "קרב השנה" (Battle Of The Year) שהיא תחרות בעלת שם עולמי החוגגת 22 שנות פעילות, כאשר יש המגדירים אותה כ"אירוויזיון של הברייקדאנס". האירוע מהווה את מוקדמות אליפות העולם בברייקדאנס לקבוצות ויחידים בישראל ומושך קבוצות רבות מכל המדינה להופיע בפני הקהל ומול צוות שופטים בינלאומי. הקבוצה הזוכה תייצג את ישראל מול הקבוצות הטובות בעולם באליפות העולם בצרפת בחודש נובמבר השנה. זו תחרות שהפכה למסורת נפלאה שבה אנו נותנים לרקדנים הצעירים את ההזדמנות להגשמת חלומם.
במקביל לתחרות בפסטיבל יופיעו אומני תרבות רחוב מרחבי העולם שיגיעו לארץ לכבוד האירוע בהם אלופי ברייקדאנס מארצות הברית, צרפת, וספרד.
באירוע יופעלו מתחמים וסדנאות והאירוע עצמו יהיה מסיבת רחוב אחת גדולה עם מגוון אומנויות הרחוב הצעירות והמגניבות הכוללות מתחם פארקור עם במות ומכשולים בניצוחם של אלופי הפארקור IPT, סדנאות היפ-הופ וברייקדאנס בהדרכת אלופי היפ-הופ וברייקדאנס, מסיבת רחוב עם D.J ומעגלי ריקודים –DJ Etainess , מתחם רמפות לפעלולי אופניים מדליקים של הרכב BikeControl, מתחם ריקודי טקטוניק פתוח עם סדנאות בהדרכת ISRATECK CREW, בימת מיקרופון פתוח של קרבות ראפ בהנחיית MC STEPPER וקיר גרפיטי ענק.
תושבים אשר לא יכולים להתאפק מוזמנים להגיע כבר היום לפארק הדגים. שם, במקביל לאירועי פתיחת הקיץ, יתקיים החל מהשעה שש בערב שלב המוקדמות לתחרות היחידים באליפות ישראל.