עצב כבד הבוקר (שני) במודיעין בעקבות מותו הטראגי של אליהו קיי ז"ל תושב מודיעין שנרצח בפיגוע טרור סמוך לרחבת הכותל בירושלים. בקבוצות החברתיות של העיר קוראים לתושבים להגיע בהמוניהם ללוויה שתתקיים בשעה 11:00 בהר המנוחות בירושלים.
2 צפייה בגלריה
אליהו קיי ז"ל
אליהו קיי ז"ל
אליהו קיי ז"ל
(צילום: פייסבוק)
"אני חושבת שזה יחמם את הלב אם מי שיוכלו יגיעו להלוויה של אליהו קיי הי"ד שנרצח בירושלים", כתבה תושבת העיר והוסיפה: "הורי הנרצח, אבי ודבורה, עלו לישראל ואין להם משפחה גדולה כאן, דווקא כעת, זה יהיה עבורם כל כך מנחם לראות את אהבת ישראל, ואיך כולם יחד אוהבים ושותפים לכאב ולאובדן. לא היה להם פשוט לעלות לארץ, וכעת גם לאבד בן, זה קשה מנשוא, אנא מכם מי שיכול להגיע ולחבק אותם בנוכחותכם, תגיעו".
קראו גם:
ההודעה הזו הפכה תוך זמן קצר לוויראלית והועברה בין כל הקבוצות החברתיות המקומיות, ורבים מתושבי העיר כבר הודיעו שיכבדו את הבקשה, ויבואו ללוות את קיי בדרכו האחרונה.
2 צפייה בגלריה
זירת הפיגוע ברחוב השלשלת בעיר העתיקה
זירת הפיגוע ברחוב השלשלת בעיר העתיקה
זירת הפיגוע ברחוב השלשלת בעיר העתיקה
(צילום: עמית שאבי)
מאז התבררה הבשורה הקשה כבר הגיעו אל בית משפחת קיי במודיעין, מאות מנחמים ותושבים שביקשו להביע הזדהות עם כאבה של המשפחה המורחבת, שיצאה אל הציבור והודתה לכל מי שהגיעו.
הדס גרימברג, שכנת המשפחה בעבר, אומרת: "זה יום עצוב מאוד, בשביל המשפחה ובשבילנו, כל מי שהכיר אותו ידע כמה מקסים הוא היה, איש של נתינה ומלא בלב, והיו לו הרבה חלומות, בחור מדהים שהיה מוקף תמיד חברים רבים, כל מי שזכה להכיר או לפגוש אותו מרכין עכשיו ראש".
לעדכונים - חדשות מודיעין