ספר בעל עסק מוכר במודיעין, מנהל בימים אלה מאבק על שמו הטוב, אחרי שבמהלך החודשים האחרונים הסתבך בחקירה פלילית במסגרתה הוא חשוד בביצוע מעשים מיניים בנערות המוגדרות קטינות על פי החוק.
1 צפייה בגלריה
די לאלימות נגד נשים
די לאלימות נגד נשים
החשד: ביצע מעשים מיניים
(צילום להמחשה: שאטרסטוק)
קראו גם:
הספר התבקש לפני כחודשיים להגיע לתחנת המשטרה העירונית, שם התבשר כי נערה תושבת העיר הגישה נגדו תלונה לפיה הוא ביצע בה עבירת מין.
ל"מיינט מודיעין" נודע, כי לנערה שהגישה את התלונה היכרות מוקדמת של מספר חודשים או אפילו שנים עם הספר, וייתכן שבשלב מסוים אף עבדה איתו.
בעקבות התלונה נחקר הספר, ובסיום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים לביתו, ואושר לו להמשיך בעבודתו, וכך הוא עשה. לפני כשבועיים, אנשי משרד הנוער של תחנת המשטרה המקומית יצרו שוב קשר עם הספר, וביקשו ממנו להגיע לשיחה בתחנה.
כאשר האיש התייצב במקום, התברר לו כי נערה נוספת הגיעה לתחנת המשטרה והגישה נגדו תלונה, גם הפעם בטענה כי ביצע בה עבירת מין.
בתחילת השבוע נודע ל"מיינט מודיעין" כי חקירת שני המקרים נמצאת בשלבי סיום, וככל הנראה חומר החקירה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות מחוז מרכז של המשטרה לצורך הגשת כתב אישום נגד הספר, כשסעיפי האישום עדיין אינם ברורים.
תושבים בעיר מוטרדים מאוד מהמצב. "עדיין מגיעות אליו ילדות ונערות להסתפר אצלו אני מניח, ולך תדע מה קורה שם", אומר אחד מתושבי העיר, "אני מקווה שזה לא נכון כי אם כן זה נורא ואיום. מילא תלונה של נערה אחת, אבל אם יש שתי תלונות זה כבר מטריד".
תושב אחר בשכונה: "אני מכיר סיפורים דומים, לא חסרים כאלה, למשל על מישהי שעלתה לטרמפ עם מישהו שאני מכיר, וסיפרה סיפורים שהטריד אותה, והצליחה לסבך את הנהג למרות שהתברר בסופו של דבר שלא היה כלום, אבל שמו כבר הוכתם".
מהמשטרה נמסר בתגובה: "התיקים עליהם מדובר אכן נחקרו בתחנת משטרת מודיעין, ונכון לעכשיו הועברו לפרקליטות לצורך בחינת חומר החקירה, ולקראת הגשה אפשרית של כתב אישום".