בשורה טובה בשכונת משואה: הונחה אבן הפינה לסניף הוותיק של תנועת הנוער בני עקיבא. בקרוב ייפרדו החניכים והמדריכים מהקרוואנים ששימשו אותם עד כה. בטקס השתתפו ראש העירייה, חיים ביבס והמשנה לראש העירייה ומחזיק תיק החינוך הדתי הבלתי פורמלי, עמיעד טאוב.
1 צפייה בגלריה
הנחת אבן פינה סניף בני עקיבא במשואה
הנחת אבן פינה סניף בני עקיבא במשואה
הנחת אבן פינה סניף בני עקיבא במשואה
(צילום: עיריית מודיעין)
העבודות להקמת הסניף צפויות להתחיל בקרוב והוא ישתרע על כ-200 מ"ר, הכוללים חדרי פעילות, שירותים, מטבחון וחצר. הצפי לסיום העבודות בעוד כשמונה חודשים.
קראו גם:
עמיעד טאוב, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק החינוך הדתי הבלתי פורמלי: "ההבדל בין בניין לבין בית, בא לידי ביטוי בתכנים היצוקים ביסודותיו. הגשמנו השבוע את חזונו של הרב נריה זצ"ל להפוך חלומות למציאות בדמות הסניף החדש של בני עקיבא בעיר. זוהי זכות גדולה עבורי לקחת חלק בהנחת היסודות לבניין הבית הפיזי והערכי של דור העתיד וההווה שלנו במודיעין מכבים רעות".
מעבר לכך, מבצעת העירייה עבודות בנייה להקמתם של סניפי תנועות נוער נוספים בעיר, חלק מהעבודות בעיצומן וייחנכו בתקופה הקרובה. בין היתר, מדובר על שבט חדש לתנועת הצופים בשכונת הציפורים. שבט זה יהיה השבט השמיני של תנועת הצופים בעיר. גם הוא, מתפרש על פני כ-200 מ"ר, הכוללים חדרי פעילות וחצר.
בשכונת נופים החדשה, יוקמו שתי תנועות נוער. האחת, בסמוך למבנה בית הספר היסודי הממ"ד –"נוף הרים", שבו כבר נבנו היסודות והוא יהיה בשטח של כ-200 מ"ר, עם מטבחון, חצר, חדרי פעילות ושירותים. המבנה השני של תנועת נוער יוקם בכניסה המערבית לשכונת נופים. כרגע מבנה זה נמצא בשלבים מתקדמים לקראת ביצוע הבנייה.
לעדכונים - חדשות מודיעין