תושבי מודיעין, מוכנים? ממש בקרוב מגיעים אליכם, בין היתר, שלומי שבת, יסמין מועלם וקרן פלס. השלושה, ועוד רבים, יעלו על במת מועדון ה-GRAY, שהוקם בהשקעה של כ-40 מיליון שקל.
1 צפייה בגלריה
מועדון ה-GRAY
מועדון ה-GRAY
מועדון ה-GRAY
(הדמיה: B סטודיו)
המועדון, שיושק בחודש נובמבר, יציע לתושבי העיר בילוי בהופעות חיות של זמרים, להקות, סטנדאפיסטים ומרצים נחשבים.
המקום מכיל 500 מקומות ישיבה ועוד 1,000 מקומות עמידה וריקוד. הוא מצויד במערכות סאונד ותאורה מתקדמות וחדשניות, ולרשות האמנים והנגנים יעמוד חדר מפואר ומאובזר.
GRAY מודיעין מבוסס על פורמט הבילוי של המועדון התואם ביהוד: בית חם של הופעות חיות שמספק לקהל חוויה תרבותית מוזיקלית לצד תפריט עשיר של אוכל ומשקאות.
קראו גם:
לוח המופעים בחודש הפתיחה יכלול הופעות של אתניקס, טונה, יסמין מועלם, ליאור סושרד, קרן פלס, רותם כהן, שלומי שבת, שלומי קוריאט ועוד.
"קבוצת GRAY שמה לה למטרה לקדם ולפתח את עולם התרבות והמוזיקה בישראל, בייחוד אחרי התקופה הקשה שכולנו חווינו", אומרים בחברה. "אנחנו נרגשים להביא מוזיקה ותרבות איכותית לקהלים נוספים".
חיים ביבס, ראש עיריית מודיעין מכבים רעות: "מועדון ה-GRAY הוא צעד נוסף בתנופת הפיתוח של תרבות הפנאי והבידור במודיעין מכבים רעות. מועדון הגריי הוא שם נרדף לתוכן תרבותי איכותי והוא יהווה אבן שואבת לתרבות, פנאי ובילוי לתושבים ולמבקרים.
"בימים אלה, כאשר מדינת ישראל נמצאת בתהליך ההתאוששות ממשבר הקורונה ולמידה לחיות לצד הנגיף, אנו יוצקים תוכן תרבותי לעיר ואין לי ספק שהמועדון החדש ייתן חיזוק תרבותי בשדרה היפה שלנו".
מועדון ה-GRAY החדש, רחוב דם המכבים 69, מודיעין. פתיחה: 10 בנובמבר.