דוכן חדש וראשון מסוגו של רשת אביזרי הסמרטפונים iDigital goodiz, נפתח בקניון עזריאלי מודיעין.
2 צפייה בגלריה
 רשת iDigital goodiz במודיעין
 רשת iDigital goodiz במודיעין
רשת iDigital goodiz במודיעין
(צילום: מאי צמח)
הרשת, שממשיכה במגמת ההתרחבות, מציגה פורמט חדש שייחודו במגוון עצום וצבעוני של עיצובים יצירתיים ומחירים נגישים לאנדרואיד ולאייפון.
הרשת מונה כיום 5 חנויות: בקניון הזהב, קניון שבעת הכוכבים, טיילת אילת, עזריאלי מודיעין ואשקלון. עד סוף השנה מתוכננת פתיחה של שתי חנויות נוספות, כשהמטרה היא להגיע לפריסה ארצית של 20 חנויות.
עלות ההשקעה הממוצעת בחנות היא כמיליון שקלים.
קראו גם:
בחנויות נמכרות קטגוריות מוצרים רבות ומגוונות ביניהן כיסויים, כבלים, מטענים, אוזניות מסוגים שונים, שעונים חכמים של סמסונג, שיומי ואפל, מוצרים לרכב, סוללות נטענות, רמקולים, פופסוקט, כיסויים לאיירפודס ועוד.
חנויות הרשת מאופיינות בעיצוב צבעוני, תוסס, אופנתי ועדכני כאשר גולת הכותרת של כל חנות הינו "איזור כוח" גדול שעליו מאות רבות של כיסויים פתוחים בעיצובים שונים שמאפשרים לקהל לראות ולחוש את המגוון כולו ולבחור את הכיסוי המועדף עליו.
2 צפייה בגלריה
פתיחת רשת iDigital goodiz במודיעין
פתיחת רשת iDigital goodiz במודיעין
פתיחת רשת iDigital goodiz במודיעין
(צילום: סיון אביב)
בנוסף, מוצעים ברשת מותגי מעצבים כגון Guess, Karl Lagerfeld, Polo וקולקציות מיוחדות שנבנו עבורה.
הרשת מציעה פורמט חדש, מגוון מוצרים רחב, צבעוני ועדכני, ובניגוד לאידיגיטל שפנתה למשתמשי אפל בלבד, ברשת החדשה - iDigital goodiz, נמכרים אביזרים המתאימים גם למערכת הפעלה אנדרואיד של המותגים והדגמים המובילים בשוק כדוגמת סמסונג ושיאומי, לצד מוצרים המתאימים לאייפון.
איילת צרפתי רוזן, מנכ"לית iDigital ו–iDigital goodiz: ״אנו ממשיכים במגמת ההתרחבות של רשת הבת התוססת שלנו. המיקומים החדשים נבחרו בקפידה מתוך מטרה להביא את הייחודיות שלנו לכל רחבי הארץ
צביקה רוזנטל, מנכ"ל מרכז עזריאלי מודיעין: ״אנחנו מברכים את איילת וצוות מנהלי ועובדי איי דיגיטל וגודיז לרגל פתיחת הדוכן הראשון בארץ אצלנו בעזריאלי מודיעין. ממשיכים לפעול ולשדרג את תמהיל העסקים עבור לקוחותינו, תושבי מודיעין והסביבה.