יום העצמאות מתקרב ובמודיעין ההכנות לחגיגות כבר בעיצומן. שמונה במות יוקמו השנה במספר מוקדים בעיר. בנוסף לאמנים המוכרים, שיקבלו, בהחלטת הנהלת העירייה, סכום של 70 אלף שקלים לכל היותר להופעה, יופיעו על הבמות גם להקות מקומיות.
1 צפייה בגלריה
זיקוקים יום העצמאות
זיקוקים יום העצמאות
יום העצמאות
(צילום אילוסטרציה: Shutterstock)

הבמות המרכזיות

הבמה המרכזית תוקם באמפי פארק עמק החולה, שם גם תקיים העירייה את הטקס המסורתי של המעבר מיום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה לחגיגות העצמאות.
מיד לאחר שיינתן האות לתחילת החגיגות, בשעה 20:00 בערב, יופיעו על הבמה המרכזית האמנים הראל סקעת, סטפן לגר, נאסרין קדרי, ההפקה המקורית 'זכרונות ילדות', ועוד להקות מקומיות.
קראו גם:
בבמה המיועדת לציבור הדתי בעיר, שתוקם במתחם האולפנה ברחוב נחל צלמון 21, יופיעו בעיקר הרכבים מקומיים: להקת מגמת המוסיקה של ישיבת בני עקיבא לפיד, להקת אמי"ת בנים, להקת מגמת המוסיקה של אולפנת אורות מודיעין, והרקדה של להקת להבה. המופע המרכזי על הבמה במתחם האולפנה תהיה של הזמר עקיבא תורג'מן, שעות פעילות הבמה: 20:45 ועד חצות.
במכבים, במתחם הדשא במרכז מכבי עולמי יתקיים טקס מעבר בין יום הזיכרון ליום העצמאות, ובסיומו ייערך במקום מופע קהילתי, 'ממלכה במסכה'. אחרי השעה 20:00 בערב יתקיימו במקום הופעות של אורנה דץ, רועי בר נתן, ולהקות מקומיות.
מי שירצו להשתתף באירוע שירה בציבור, יוכלו להגיע אל גבעת הברושים, שם יתקיים ערב שירה מסביב למדורה, 'שרים עצמאות', עם יוסי לב, שיארח את הזמרים רינת עמנואל וחנן יובל. האירוע יתקיים בין השעות 23:00 ל-3:00 לפנות בוקר, ובעירייה מבקשים כי מי שיגיעו לאירוע, במהלכו יוגש לציבור כיבוד קל, יצטיידו בלבוש חם.

הבמות במרכזים המסחריים

במרכזים המסחריים ייערכו חגיגות עצמאות שיתחילו בשעה 21:00 בערב.
במודיעין סנטר תופיע תזמורת הכלייזמר הישראלית, ובשדרת המע"ר יופיעו ההרכבים אוברטון ומנדרין.
במרכז מוריה סנטר תיערך הופעה של ההרכב פבנרגן.
בפארק יערות ישראל בשכונת נופים יופיעו ה'ג'זלנים'.
לחובבי ריקודי העם – הרקדה המונית עם דן עיני תתקיים במרכז הירידים הסמוך לקאנטרי סנטר, בין השעות 22:00-01:00 בלילה.
ואי אפשר בלי זיקוקים, ואלה יאירו את שמי העיר בשלושה סבבים בשעות 20:45, 21:40 ו – 23:10.
ראש עיריית מודיעין, חיים ביבס: "יום העצמאות ה – 74 למדינת ישראל יחגג בסימן חזרה לשגרה בטוחה ובריאה כשהמוטו שלנו מוסיף להיות 'חוגגים קרוב לבית. חגיגת העצמאות תהיה עם מיטב האמנים של ישראל, ולצד הקפדה על איכות המופעים שמנו על תקציב שפוי כשהמופעים המרכזיים הם של להקות מקומיות, ולצד אלה נקיים אירועים המרכזים המסחריים ברחבי העיר כדי לעודד ולחזק את העסקים המקומיים".
לעדכונים - חדשות מודיעין