עזריאלי מודיעין החליטו להעלות לאחרונה את מחירי החניה ותושבים רבים זועמים, בין היתר משום שבמקום יש גם מרפאה גדולה ומתחם שבו מתקיימים חוגים לילדים.
1 צפייה בגלריה
קניון עזריאלי מודיעין
קניון עזריאלי מודיעין
קניון עזריאלי מודיעין
(צילום: רונן כרם)

"לא יתכן שקניון שמכיל כל כך הרבה שרותים רפואיים ורווחה יגבה כסף על חניה", אומרים תושבים בעיר, שאף החליטו בשבוע שעבר למחות על המהלך, להצביע ברגליים ולא להגיע לקניון ביום שישי. "כולנו ניתן יד למחאה השקטה, זו רק ההתחלה וידינו עוד נטויה", אומרים התושבים.
במשך שנים התאפשרו שעתיים ראשונות של חניה בחינם, ולאחרונה הקניון החל לגבות כסף מכל מבקרי המקום. מעתה רק 20 הדקות הראשונות הן בחינם והתשלום עבור שלוש השעות הראשונות, או חלק מהן, יעמוד על 5 שקלים וכמובן שנכים בעלי תעודה לא משלמים חניה למשך 5 שעות.
בקניון טוענים כי למעשה מדובר בהטבה למי שמבקר במקום מעל 3 שעות, ומעתה הוא ישלם פחות, אך המבקרים במקום ממש לא מסכימים.
"לא ייתכן שמרכז שיש בו כל כך הרבה שירותים רפואיים ורווחה יגבה מחירים כאלו", טוען אלירן כהן שמבקר בקניון על בסיס קבוע במסגרת קבלת טיפול במרפאה", רק ההמתנה לטיפול יכולה להיות 20 דקות, אני לא מסיים שם בפחות משעה וחצי, אז אם אני מעיז לשתות קפה או לבקר בחנות כבר גובים ממני כסף? שלפחות יפטרו מבקרים במרפאות מתשלום.
"בקניון יש גם חוגים, אז לא מספיק שמשלמים מאות שקלים בחודש על חוג עכשיו גם מכניסים להם חניה? כל היום מדברים על יוקר המחיה, איך בדיוק עלות החניה התייקרה לקניון? אני המום".
חבר מועצת העיר עמיחי זליג פנה לקניון בהצעה לתת חניה חינם לפחות על השעה הראשונה לכל אלה שבאים לקבל שחרות ולא להסתובב בקניון, אך בהנהלת הקניון לא מתכוונים לבצע כל שינוי.

קראו גם:
כאמור, על אף שמדובר בהחלטה גורפת בכל קניוני עזריאלי בארץ, את התושבים זה מקומם והשיחות בקבוצות הפייסבוק בעיר סוערות. "לא רושם יותר לחוגים שם, לא הולך להסתפר שם, לא הולך לקנות אוכל ולא להחליף מצבר. כל מה שאפשר - לא שם", אמר אחד התושבים.
מהקניון נמסר בתגובה: "לאחר 16 שנים, בהן החניה הייתה בחינם בשעתיים הראשונות, הוחלט על השינוי ויצוין כי למשלמים באפליקציית עזריאלי החינמית, יינתנו 50 אחוזי הנחה, כך שהתשלום יעמוד על 2.5 שקלים בלבד. קבוצת עזריאלי משקיעה רבות בעזריאלי מודיעין, על מנת לחדש ולענות על צרכי התושבים והמבקרים. בימים אלה אנו משפצים את קומות החניון וכן החלה פתיחת המתחם החדש שיביא להתרחבות משמעותית בשטחי המסחר והבילוי בקניון, תוך כניסתם של מותגים גדולים ומבוקשים בחודשים הקרובים".