מיכל חילקו מונתה לאחרונה לתפקיד מנהלת בית הספר היסודי הממ"ד "אבני החושן". מיכל תיכנס לתפקידה בתחילת שנת הלימודים, לאחר שמנהלת בית הספר לידיה אפריאט, פרשה לגמלאות.
לידיה הקימה את בית הספר אבני החושן וניהלה אותו לאורך 16 שנים, זאת לאחר שכיהנה כסגנית בבית הספר נתיב זבולון.
1 צפייה בגלריה
מיכל חילקו
מיכל חילקו
מיכל חילקו
(צילום באדיבות העירייה)
קראו גם >>
חילקו, שכאמור, נכנסת לתפקיד, שימשה סגנית בית הספר בארבע השנים האחרונות. היא בעלת תואר שני M.A בחינוך, ניהול וארגון מערכות חינוך.
בתפקידה כסגנית, הייתה אחראית על ניהול מערכות בית הספר, עבודה עם צוותים, שותפה לבניית תכניות העבודה הפדגוגיות הבית ספריות, איתור והכשרת רכזת פדגוגית ועוד. בעברה, הדריכה מטעם משרד החינוך בתפקיד "מורה מובילה" וכן מטעם מט"ח בתחום כישורי שפה בבתי ספר במרכז הארץ.
ראש מינהל החינוך, בתיה שוכן אורבוך: "לידיה אפריאט ניהלה את בית הספר במקצועיות פדגוגית וניהולית. תחת ניהולה היה אבני החושן בית למאות תלמידים, עולים חדשים, שעשו בבית הספר אבני החושן את צעדיהם הראשונים בחברה הישראלית. אנו מודים ללידיה על כל העשייה המשמעותית במהלך השנים ומאחלים לה פרישה מהנה ובריאה ולמיכל, הצלחה רבה עם כניסתה לתפקיד המאתגר".
מנהלת בית הספר אבני החושן, מיכל חילקו: "בית הספר שלנו הוא בית לחינוך בו נכנסים באהבה ובשמחה. אני מאמינה בהעצמת הצוות והתלמידים ומאחלת לנו שנה בריאה ומבורכת ושיתוף פעולה פורה".
לכל העדכונים - חדשות מודיעין