אחרי פגרה בת חצי שנה כמעט, שנכפתה על המועדון בעקבות מגיפת הקורונה, יחדשו את הפעילות בעוצמה מודיעין ביום ראשון הקרוב, ויפתחו למעשה את ההכנות שלהם לקראת עונת 2020/21 בכדורסל הישראלי.
1 צפייה בגלריה
עוצמה מודיעין
עוצמה מודיעין
עוצמה מודיעין
(צילום באדיבות עוצמה מודיעין)
מחלקת הכדורסל של עוצמה תמנה בעונה הקרובה לא פחות מ־29 קבוצות ליגה, מקט־סל ב' ועד נוער, וכן קבוצת בוגרים שתשחק בליגה הארצית. מחלקת הנערות תמנה שבע קבוצות, מקט־סל בנות ועד נערות א', ובנוסף שתי קבוצות נשים, אחת בליגה הארצית והשנייה בליגה א'.
עונת 2019/20 בליגות הנוער והילדים השונות הסתיימה, כזכור, בשל מגיפת הקורונה ותקנות מחמירות באשר לפעילות הכוללת מגע בין ספורטאים. עם הודעת האיגוד על סיום הליגות, בעוצמה חגגו שתי עליות: קבוצת הבוגרים של המאמן אשר חגי העפילה לליגה הארצית, וקבוצת הנוער של חגי ואיתי מידן העפילה לליגה הבכירה, לראשונה בתולדות המועדון.
בנוסף קבוצת ילדים ב', שגם אותה מדריך חגי ושחקניה הם גם תלמידים בפרויקט הכדורסל המשותף של עוצמה ותיכון עירוני א', זכתה באליפות המחוז.
אמנם מגיפת הקורונה קטעה את העונה ואת המאמץ הרב שהשקיעו השחקנים, אבל על אף המגבלות, המשיכו במועדון בפעילות שוטפת ובהעברת אימונים מגוונים. היא נעשתה באמצעות הזום וגם בזכות אפליקציית Zero Injuries שפיתח יואב נש, פיזיותרפיסט, מאמן כושר ומוסמך בפסיכולוגיית הספורט שעבד עם ספורטאים בכירים, ומתמחה בשיפור הישגים, מניעת פציעות ושיקום מפציעות קיימות.
המטרה היתה להבטיח שהשחקניות והשחקנים ישארו בעניינים, ישמרו על כושר ועל מורל גבוה, יצליחו להתקדם ולהתמקצע בכדורסל ויגיעו מוכנים לפתיחת העונה הבאה.
"היתה לנו עונה לא פשוטה, אבל המשכנו לפעול בכל הכוח, גם לכל אורך תקופת הקורונה. במהלך החופשה שנכפתה עלינו, השחקנים והשחקניות קיבלו תוכנית אימונים מפורטת והמשיכו להתאמן"
מנהל המועדון, שמעון סלל רוה רודריגז סיפר: "היתה לנו עונה לא פשוטה, אבל המשכנו לפעול בכל הכוח, גם לכל אורך תקופת הקורונה. במהלך החופשה שנכפתה עלינו, השחקנים והשחקניות קיבלו תוכנית אימונים מפורטת והמשיכו להתאמן, מתוך השאיפה להעניק להם תמיכה פיזית וגם מנטאלית בתקופה הזאת. היה לנו ברור שנדרש מאיתנו מהלך שישמר את יכולות השחקנים, ויאפשר את המשך פעילות המועדון עם תום הפגרה הכפויה. לשם כך, התחברנו לאפליקציה של יואב נש והוא גם קיים מפגש מקוון עם השחקנים שלנו.
לכל אורך התקופה, המאמנים והמאמנות שלנו נרתמו, ונתנו מניסיונם ומזמנם, כדי להבטיח שהשחקנים והשחקניות ישמרו על כשירות, והוכיחו שעוצמה מודיעין זו באמת משפחה אחת גדולה. אני רוצה להודות לצוותי האימון של כל המועדון, ולברך את כל המערך והמעטפת של קבוצות הבוגרים והנוער: אשר חגי, איתי מידן, אורי צין, עידן מלאכי, שרון שיקווה, צוות הניהול, המשפחות התומכות ויותר מכל את השחקנים האלופים, שלמענם ובזכותם אנחנו קמים בבוקר עם חיוך ועושים את מה שאנחנו אוהבים ועושים הכי טוב".
חגי סיכם: "עונת הכדורסל 2019/20 היתה קשה, עם לא מעט לחצים, הקורונה שינתה את החוקים, אבל היא הסתיימה בתחושת גאווה ובסיפוק עצום. היא מתכתבת עם מה שאני תמיד אומר: חזון - השקעה - הצלחה".