● דיירי הבית:
שרית (29) בעלים של מועדון Move it, מועדון Black ומשחקיות 'עיר הילדים'. מוטי (29) מפיק, יזם ובעלים של חברת 'חוגגים הפקות' ובעלים של המותג 'אין כמוטי'. אלייאן (11) שחקנית, אור (6) ואילאי (4).
● איפה גרים:
משפחת לסרי גרה בדירת ארבעה חדרים ברחוב חטיבת הנגב בשכונת המגינים. "אנחנו אוהבים מאוד את השכונה ואת השכנים", הם אומרים. "הכרנו במודיעין, התחתנו במודיעין ונזדקן במודיעין. זאת עיר מדהימה עם ראש עירייה מצוין וכמובן אוכלוסייה מגוונת ואיכותית, וזאת עיר של ילדים, העיסוק המרכזי שלנו".
1 צפייה בגלריה
"לאחרונה התחלנו כל המשפחה לגלוש בסקי". משפחת לסרי
"לאחרונה התחלנו כל המשפחה לגלוש בסקי". משפחת לסרי
"לאחרונה התחלנו כל המשפחה לגלוש בסקי". משפחת לסרי
(צילום: פרטי)
● על העיר:
"מודיעין עיר מצוינת עם פארקים יפים, שירות מצוין לאזרח ועם פוטנציאל אדיר. יש כמה דברים שחסרים כאן, כמו יותר התייחסות והשקעה בעסקים הקטנים, שהם הבסיס של העיר הזאת, ועזרה בבירוקרטיה מול העירייה. אני מאמין שהשינוי קרב ובא", אומר מוטי.
● על העסק:
"הקמנו את רשת המשחקיות 'עיר הילדים' וכמובן את מועדוני בת ובר המצווה 'מוב איט' 'ובלאק'. אנחנו שמחים להוביל את הבשורה במודיעין ונמשיך כמובן לתת את השירות הטוב ביותר. במקביל מוטי מפיק את אירועי הנוער גדולים בישראל 'טין סיטי', 'פשוט לשיר' של בן זיני וטיילור, 'הממלכה' של משפחת ספיר ו'טיק טוק שואו' – המופע המצליח של שנת 2020".
על התחביבים: "התחביבים שלנו הם ללכת ביחד לבריכה ולים בקיץ, ובחורף ללכת לקולנוע ולבאולינג, וכמובן ליהנות אצלנו במתחם עיר הילדים. לאחרונה התחלנו כל המשפחה לגלוש בסקי. קצת קשה, אבל מגניב".
● על הבישולים:
"אשתי שרית היקרה היא בשלנית מלידה", מספר מוטי. "היא למדה מאמא שלה, דוקטור נטלי בורכוב. היא מכינה שניצלים מושלמים, חריימה ומגוון של תבשילים מדהימים. אין נשים כאלה. גם אשת עסקים וגם אמא מושלמת".
● מוטו משפחתי:
"המוטו המשפחתי שלנו הוא 'אין דבר העומד בפני הרצון' ו'חלומות נועדו כדי שנגשים אותם'".
● חוויה משפחתית:
"היתה לנו לאחרונה חוויה משפחתית בסקי. כל המשפחה ביחד גלשנו בבנסקו בבולגריה ולכולנו נתפסו השרירים חוץ מאלייאן, שהיא כבר אלופה. זה היה רגע מיוחד מאוד לראות את הבן שלנו בן הארבע גולש".