סיבה לאופטימיות: חל שיפור נוסף במצבו של החייל שנפצע בפיגוע הדריסה ביום חמישי שעבר בירושלים.
סגן ראש העירייה אילן בן סעדון ביקר את הפצוע במוצאי שבת ודיווח על שיפור במצבו בפוסט בפייסבוק: "אני מסיים ברגעים אלו ממש ביקור אצל לוחם צה"ל תושב העיר שנפצע באורח קשה במהלך פיגוע דריסה שאירע במהלך יום חמישי בירושלים. במהלך האירוע, מחבל האיץ את רכבו לעבר לוחמי צה"ל שצעדו סמוך למתחם התחנה בירושלים במסגרת פעילות צבאית.
זירת פיגוע הדריסה בירושליםזירת פיגוע הדריסה בירושלים
זירת פיגוע הדריסה בירושלים
(צילום: אלכס קולומויסקי)
"שמחתי לשמוע כי חל שיפור משמעותי במצבו. המשפחה ביקשה להמשיך ולהרבות בתפילות לרפואתו המהירה ולשאר 11 החיילים שנפצעו באורח קל, וחלקם הגדול כבר שוחררו הביתה לאחר קבלת טיפול רפואי. יופי של בשורות טובות להתחיל איתן את השבוע בידיעה גם שהמחבל הדורס נלכד. משתף אתכם ברגע קטן שריגש אותי ושיקף את אחדות עם ישראל כשהגיעו לבקר את נועם חבריו לחטיבת גולני וקבוצת נגנים מהמגזר החרדי שבאו לשיר ולשמח".
בשיחה עם 'מיינט מודיעין' עדכן בן סעדון: "כהיותי חבר של המשפחה וכנבחר ציבור ראיתי זאת כחובה נעימה ללכת ולבקר את נועם החייל. עד אתמול הוא היה במצב שלא הגיב. עם הגעתי לבית החולים, ההורים בדיוק התבשרו על ידי הרופאים כי חל שיפור ניכר במצבו והוא החל להגיב לסובבים אותו ולבקשות מימנו, מזיז את הידים והרגליים. מקווים שהוא עבר את החלק הקשה. יש לו פגיעות בכל הגוף.
ריגש אותי להיחשף ולראות את אחדות עם ישראל כשהגיעו לבקר את נועם חבריו לחטיבת גולני וקבוצת נגנים מהמגזר החרדי שבאו לשיר ולשמח. ההורים דיווחו שקצינים מגולני הגיעו, גם לא מעט מתושבי העיר שמכירים את המשפחה. אביו סיפר שנועם היה הראשון שנפגע וחטף את המכה כשהיה עם הגב לרכב. זאת הייתה תאונה קשה מאוד. תודות לצוות הרפואי הוא מטופל טוב. חבריו ליחידה תלו דגל של גולני בטיפול נמרץ. התבשרתי שגם אורי החייל שנפצע בצורה קשה, עבר ניתוח. הוא עשה עליה ובחר להתגייס לגולני. אביו קובי אותו פגשתי בטיול המשפחתי שקיימתי לפני כשנתיים בסאן דייגו הגיע לארץ להיות עם הבן. הניתוח עבר בהצלחה ומחר יהיה כשיר לקבל מבקרים. ישראל חי".