בהתאם להנחיות המאפשרות חזרה מדורגת לשגרה, נערכת העירייה לפתיחתם המחודשת של מוסדות עירוניים, לאחר שבשבוע שעבר נפתח שירות הייעוץ לאזרח, השבוע מצטרף גם מרכז הספורט העירוני שרבים ציפו לפתיחתו.
מרכז הספורט העירונימרכז הספורט העירוני
מרכז הספורט העירוני
(צילום: עיריית מודיעין)
המרכז החל לפעול אתמול (ראשון), כאשר בשלב ראשון נפתח רק חדר הכושר. מנהלת אופק האחראית על ניהולו של מרכז הספורט, נערכה בתקופה האחרונה לקראת פתיחתו, במגבלות התקנות והנחיות התו הסגול.
לפני הפתיחה, נוקה המקום בדגש על מתקני הכושר וחדרי השירותים באופן יסודי, וכך ימשיך להיות עם הפעלתו המחודשת של המרכז. בנוסף, סומנו מתקנים אשר לא ניתן לעשות בהם שימוש בתקופה זו, וכן תהיה חובת חבישת מסכה לפני ואחרי האימון, ושמירת מרחק של שני מטרים בין המתאמנים.
שעות הפעילות של המרכז יהיו 23:00-14:00, כאשר האימונים יבוצעו בקבוצות של עד 25 מתאמנים. לכל קבוצת מתאמנים, יוקצה זמן של 75 דקות, על פי חלונות זמן שנקבעו מראש, כך שיש להירשם למועד האימון המבוקש.
בנוסף, יש לשלם מראש לאימון, ובהקשר זה מדגישים במנהלת אופק כי מחיר הכניסה שנקבע לכל יחידת אימון, הוא 15 שקלים בלבד והכניסה תקפה ל-48 שעות. בשלב זה, לאור המגבלות לא ייעשה שימוש במנויים או כרטיסיות, והזכויות של המנויים ישמרו עד לחזרה למתכונת רגילה.
איך זה מתבצע? יש להירשם ולהזמין רכישה ראשונית באתר. לאחר התשלום, כרטיס הכניסה נשלח במייל עם ברקוד QR אותו מציגים בכניסה על מסך הטלפון הנייד. רישום מראש לאימון לאחר התשלום, מתבצע באמצעות אפליקציה easy shape אותה ניתן להוריד בחנויות האפליקציה או בקישור. באפליקציה יש להזדהות על פי מס הטלפון שהוזן ברכישה הראשונית באתר.
כל רכישת כרטיסים נוספת ניתן לבצע בקלות דרך אתר מינהלת אופק או האפליקציה תחת אייקון "חדשות ורכישות" לשונית "מבצעים".