14 צפייה בגלריה
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ שבועי
(צילום: Canva)

מזל טלה - השבוע אתם עשויים להעמיק את הקשרים הרומנטיים. מישהו הקשור לבני משפחת האהוב/ה מתנגד/ת. ענייני כספים ועבודה מעסיקים אתכם במקביל לאיזון החשבון. נסיעה שבוטלה עדין מעיקה. הפתעה נעימה בקשר ללידה עומדת להגיע לאוזנכם. תחום הלימוד והמדיה מעסיק אתכם. חכו לתחילת השבוע בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או ברכישת משהו מאוד יקר. התרכזו בקשרים היכולים לסייע לכם לקחת הלוואה או לגשר על בעיות ניירת, או מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי יציב אך לא מספק את הצרכים היותר עמוקים שלכם. בריאותכם איתנה ומחויכת.
מזל שור - גם השבוע יהיה בסימן שיקום הקשרים הרומנטיים. חלק מכם ימצא את הדרך לשבור את מעגל בדידותו. אתם נוטים להרעיף רגשות בהגזמה כלפי בני המין השני. צפויה לכם הפתעה ביחס לתחום הרומנטי. אלה שלא מצאו עבודה ולקידום יופתעו לטובה. קחו את החיים בקלות. אתם משועממים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. חפשו יועצים בתחום הזוגי. כול מה שאתם מחפשים בתחום העבודה קיים באמצעי התקשורת. ארגנו מחדש את נושא הכספים. מגיע לכם הרבה בתחום הבין זוגי והשבוע זה מטריד אתכם יותר מכול.
מזל תאומים - השבוע אתם מאבדים מקלילותכם ומחפשים להתבודד. אנשים החייבים לכם יחס מפנים לכם עורף. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. הנשואים שבכם מרגישים ככלואים וכאומללים. אלה שלא מצאו אהבה ירגישו את בדידותם ביתר שאת, כדאי לפנות לייעוץ בנוגע לכך. בריאות הילדים או אחד ההורים מעסיקה אתכם. התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב. הילד/ים הם הסיבה העוצרת אתכם... מללכת עד הסוף. אתם מחפשים את הקשר שיכול להרים אתכם אל עצמכם- מחדש. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים.
מזל סרטן - השבוע הוא יותר מעניין בשל היוזמה האישית שלכם. הנשואים ירגישו כרוצים לדבר בקול גדול ולעמוד על שלהם. ימים שמחים לפניכם. תפגשו מישהו שהבטיח לכם עזרה כספית או אחרת. הפנויים: בסוף השבוע תחושו בבלבול מה, כדאי יהיה לכם לצאת לבילוי. הנשואים שבכם: אתם כועסים על התנהלות בן/ת הזוג ביחס לנושא הכספים ולחוסר הפתיחות. טיפ לפתרון בתחום הזוגיות: אם בן/ת הזוג לא פתוח/ה לייעוץ זוגי, כדאי לפנות ביוזמה דיסקרטית ואישית ולהתעניין. טיפ השבוע: המנסים לחיות לנצח מבזבז את זמנו של אדון עולם.
מזל אריה - אתם עצובים ביחס למישהו שהלך לעולמו והגעגועים תוקפים. רגעים טובים בחיק המשפחה יוצרים ומחדשים קירבה משנית שמזמן לא הייתה. התרכזו בעבודה ובכול הקשור לקידומכם המובטח. מומלץ להיבדק על מנת לגלות...אחת ולתמיד בסדר. שיפור במצבו הבריאותי או שיקומו של בן משפחה לקראת יום שני הבא. אתם קצת חוזרים לעצמכם ויוצאים לחפש את הכוון המקצועי. נושא הכספים עדין מדאיג אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. מומלץ לחשוב פעמיים באם אתם עושים זאת, טיפ: עדיף לחפש תמיד את דרך הישר, גם אם היא ארוכה.
מזל בתולה - השבוע מבולגן מבחינת גודש האירועים שחלקם משמחים וחלקם מעורפלים. חלק מכם יפעלו מתוך שיקול דעת לקוי... בנוגע לרומן ולפלירטים חדשים. הרציניים: תדונו בהצעת נישואין או בלגור ביחד. לנשואים: הקשר עם האישה עשוי להגיע לגבהים חיוביים. לא לדאוג ביחס לתשלומים ולחובות - הכספים יגיעו בזמן. התקשורת תשתפר. העבודה עושה לכם טוב ובהקשרה אתם במצב שייחלתם לעצמכם בעבר הרחוק. פגישה עם חברים תוליד הזמנה שתהווה כפיצוי לשבועיים הקודמים שלא היו טובים. הזמן לערוך בדק בית בהקשר ההוצאות העולות על סכום ההכנסות. בריאותכם במיטבה.
מזל מאזניים - השבוע שלכם יהיה סוער בהקשר לאירוע, ישיבה או מסיבה שתהיה מוצלחת. כמו כן תזכו לפגוש חברים ובני משפחה שמזמן לא פגשתם. במישור הבין אישי: תמצאו שותפים לבילוי פורה ומשותף. בריאותכם במיטבה. למרות כול אלה, תרגישו שאתם בודדים מבפנים. הרצון יהיה למצוא את הדרכים ללכד את המשפחה מחדש. הדגש על שינויים ברוב שטחי החיים. בקרוב מאוד תקבלו קידום, כסף, או הטבה כלשהי במקום עבודתכם. מישהו ינסה לקנות מכם בעקשנות משהו שאתם מסרבים למכור. הזמן לעצור ולחשוב... אולי יש הצדקה למחשבה שנייה?
מזל עקרב - אתם מרגישים נפלא ומעניקים בחזרה 'אהבת חינם'. גם אנשים שאתם לא מכירים או בני המין השני יעניקו לכם 'תשומי' ואהבה. הצלחה בנוגע לתעסוקה. במישור העסקים: לכו על התחושה הפנימית ומובטח לכם למצוא פתרון לכול בעיה שעל הפרק. התרכזו השבוע בכול הנוגע לילדים ולתחום הלימודים הנקשר אליהם. טיול מתוכנן יטורפד על ידי בני משפחה. מי שאין לו עבודה ימצא את מבוקשו זה. יתכנו מהלכים חיוביים בנוגע לקידום ביחס אליכם. הזמן לנסות לקבל ייעוץ מגורמים מוסמכים - ביחס למהלכים הקשורים לבן/ת הזוג.
מזל קשת - לפניכם שבוע מוצלח המתבטא ביחסים משופרים עם מעסיקיכם. תמצאו קצה חוט בנוגע לעתידכם המקצועי. כספים יגיעו ממקורות בלתי צפויים. הזמנה לאירוע משפחתי תרגש אתכם. ההזדמנות לומר דברים שעל הלב, ברביעי הבא. אתם רוצים להמשיך את הקשר הסמוי... אך נתקלים בחומה בצורה. הדמות החדשה שנכנסה לחיים שלכם לא מפסיקה לנדנד. עליכם להחליט באם אתם מתגרשים או ממשיכים על בסיס ותנאים המתאימים לכם. חברים מהצד המקצועי מתנדנדים ביחסם אליכם. עצה המתאימה לכול הזמנים: לא לעזוב מקום עבודה לפני שאתם מוצאים תחליף מתאים.
מזל גדי - השבוע אתם נתקפים בכעס על גורמים מתוך העבודה. בריאותכם מתייצבת בנוגע לריאות, לברכיים ולגב. השבוע אתם יכולים לסמוך על המשפחה – יותר מתמיד. משהו באוויר אומר לכם לקנות דירה אבל אתם חסרי אונים בנוגע לכך. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכוון של שינוי. מי שלא מצא עבודה או קידום יזכה לכך בימים הקרובים. זהירות: הנשואים שבכם יחפשו ריגושים מחוץ למערכת הנישואין. יתכנו מצבים בהם תאבדו שליטה זמנית בתחום הזוגיות. אולי יהיה כדאי להתפשר ושלא לחפש את הדשא הירוק והמזויף שבחוץ?
מזל דלי - שבוע של יחסים משופרים בעבודה. הסביבה הקרובה תפרגן והקשר עימה יחודש או ירוענן- ייתכן שגם... יקבלו את בן/ת הזוג שלכם או את עמדתכם התקיפה. מומלץ שלא לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבויות כספיות מיותרות. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם...הפעם עשויים להיכשל במשימה זו. אתם זקוקים לחברת הקרובים אליכם ובשל נקיפות מצפון ישנים. בנוסף, חברים יפתיעו אתכם. ידיכם עמוסות בעבודה. נסיעה לחו''ל תתבטל או תידחה. מי שלא מצא/ה עדין בן/ת זוג – אז כנראה משהו לא בסדר וצריכים לפנות לייעוץ.
מזל דגים - לקראת החג מורגשת בכם התשישות הנפשית המהולה עם ההתרגשות המזכירה ימי ילדות שמחים ונשכחים. אתם מנסים לשכוח עלבונות הקשורים לשוכחים אתכם ... מאחור. השמחה מהולה בעצב. אתם מוצאים נחמה במעט שנותר. התקרבות לרוחני. הגיע הזמן לחשוב פחות על אנשים הסוחטים מכם את האנרגיות ויותר לחשוב על עצמכם. התרחקו מעימותים חזיתיים כמו...מאש. יתכנו מאמצי תווך מפתיעים ביחס לנקודות שבמחלוקת הישנה. בעלי התעסוקה נכנסים למצב של מאמצים אחרונים להשתבץ טוב יותר במסגרת. הפנויים מרגישים את תחושת הדאגה לגבי עתידם הרומנטי או לעתיד הנישואין המתרחקים.

14 צפייה בגלריה
אודי ברגר
אודי ברגר
אודי ברגר
(צילום: פרטי)

אודי ברגר הוא יועץ אסטרולוגי, יועץ זוגי, מגשר משפטי, מרצה, כותב וכתב מאמרים ותחזיות במגזינים ובאתרים ידועים בארץ ובעולם. טלפון: 054-4466444.