משרדיה של עורכת הדין חגית הלוי במודיעין ובתל אביב מעניקים שירות בתחום דיני המשפחה, צוואות וירושות, עריכת הסכמי גירושין והסכמי ממון, אפוטרופסות ועוד. מדובר במשרד משפחתי, המורכב מעו”ד חגית הלוי שהינה בעלת המשרד, עו”ד ותיקה ומוכרת בעיר במודיעין ובתל אביב, ושני בניה רון ובן שמיד עם סיום לימודי המשפטים הצטרפו למשרד של אמם.

2 צפייה בגלריה
חגית הלוי
חגית הלוי
חגית הלוי
(צילום: פרטי)

מהם תחומי העיסוק?
עו"ד רון הלוי: ” המשרד עוסק בכל הקשור לדיני המשפחה, מליווי מלא של תהליך הגירושין על ידי עורכי דין לענייני משפחה, דרך המלצות על דרכי פעולה ובניית אסטרטגיה חכמה, טיפול בהסדרי ראייה, דמי מזונות ועוד. כמו כן, עוסק המשרד במתן שירותי נוטריון, עריכת צוואות, הסכמי גירושין, הסכמי ממון ועוד. יש בין שלושתנו חלוקה מסוימת בה כל אחד מתמחה, אבל אין ספק שהכל נעשה בכוח משותף".
עו"ד חגית הלוי, בת 59, נשואה פעם שנייה ואם לארבעה בנים בוגרים, היא בעלת תואר L.L.B במשפטים, מגשרת משפחתית, בוררת מוסמכת, נוטריון מנוסה וחברה בוועדת הנוטריונים של לשכת עורכי הדין. בשנת 2015 נבחרה עו”ד חגית הלוי על ידי מגזין “את” לאחת מ-12 הנשים המובילות בתחום המשפט הישראלי. בנה, עו”ד בן הלוי, בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B), מוסמך לעסוק בתחום עריכת הדין החל משנת 2015 לאחר שסיים את לימודי המשפטיים בהצטיינות. משמש כחבר ועדת משפחה בלשכת עורכי הדין בישראל. הבן השני, עו”ד רון הלוי, הוסמך לעסוק בתחום עריכת הדין לפני כארבע שנים, לאחר שסיים תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות. במסגרת שירותו הצבאי שירת הלוי כמשפטן בנציב קבילות החיילים במשרד הביטחון. מיד עם שחרורו החל לעבוד כטרום מתמחה, ולאחר מכן כמתמחה בתחום דיני המשפחה.
הבנים עורכי הדין בן ורון סיפרו: “אנחנו גדלנו בעיר מודיעין וצמחנו לתוך המשרד, אנחנו ‘משרד משפחתי’ ובאמת עובדים עם הלב בכל מקרה שמגיע אלינו, מכירים את הלקוחות, ושמים דגש גדול מאד על האנושיות. זה התחיל במשרד במודיעין ולקחנו את זה גם לתל אביב”.

"נלחמים על הצדק"
חוץ מתיקי משפחה הם מתמחים גם בצוואות, מינוי אפוטרופוס, עו”ד רון: “נכנסה אלינו למשרד לקוחה מבוגרת ואם לשלושה ילדים בגירים שהייתה רגע לפני חתימה על הסכם גירושין שנערך במסגרת גישור על ידי מגשרים שאינם עורכי דין מהתחום. בהסכם הגירושין שלה הוצע לה חצי מהבית בו היא מתגוררת, זאת על אף שיש לבעלה עוד שלוש דירות נוספות הרשומות על שמו. הלקוחה לא הבינה מהן הזכויות המגיעות לה ואשר נצברו לה בחיי הנישואין, תוך שהמשפחה המורחבת והבעל הכניסו אותה לתחושה שהיא חסרת ערך ומעבר לחצי דירה לא מגיע לה כלום. לאחר שניהלנו הליך משפטי מורכב בבית המשפט למשפחה בתל אביב, הליך שנמשך כ- 3 שנים, שכנענו את בית המשפט לפסוק לטובת הלקוחה כי היא זכאית למחצית מכל ארבעת הדירות, ועוד פיצוי על המוניטין העסקי והאישי שצבר בעלה בשנים שהיא הייתה עסוקה בגידול הילדים תוך שעבדה בחצי משרה במשרד החינוך. הלקוחה יצאה לא רק עם מה שמגיע לה אלא גם עם תחושה טובה ובעלת ערך בפני עצמה ומשפחתה. זה היה משמח ומרגש הצדק שנעשה עמה”.
בנוסף, ישנם תיקים שהמשרד מלווה במשך שנים: “יש לנו תיק אפוטרופסות מתגלגל, במשך מספר שנים אנחנו מלווים אישה שהפכה לאפוטרופוסית של הדוד שלה וכעת גם של אמא שלה, סייענו לה לא רק בהליך הזה אלא גם בשיפוץ דירה שהייתה בבעלותה ומכירת הדירה ברווח של כ- חצי מיליון שקלים יותר מהערכת השמאות. בנוסף, סייענו ללקוחה לרכוש נכס אחר ששיפר את איכות חייהם. יש לנו הזכות להעניק ללקוחות שלנו את הידע והניסיון הרב שצברנו בתחומים השונים ובכך להגיע לתוצאות אופטימליות”.

2 צפייה בגלריה
חגית הלוי
חגית הלוי
חגית הלוי
(צילום: פרטי)

במשרד עוסקים בייפוי כוח מתמשך והתנגדות לצוואות. עו”ד הלוי מסבירה כי מאוד חשוב לה שהלקוחות שלה יהיו שלמים עם התהליך: “אני לא מנסה לשכנע אותם, גם אם זה כרוך בהפסד של תיק. אני מאמינה שפרנסה זה מלמעלה, ומה שחשוב זה להסתכל על עצמנו במראה בסוף היום ולהיות שלמים עם עצמנו. העבודה הזאת עוסקת בדיני נפשות, בסוף, אני תמיד שמה את הנושא של הילדים במרכז שולחן הגישורים ומסבירה לצדדים שיש פה ילדים שצריכים להתמודד עם חיים אחרים ממה שהתרגלו אליהם וצריך לחשוב עליהם. חשוב לנו להקשיב ולהיות אמפתיים מעבר לתיק עצמו. הלקוחות נמצאים במצב הכי שברירי שלהם, בעיקר בתהליך של גירושים, יותר מאשר בתיקי צוואות וכדומה. אנחנו יודעים להתאים את עצמנו למקרה שעומד מולנו, להיות מקצוענים, רגישים ואנושיים- זה השילוב המנצח”.

לקביעת פגישת ייעוץ מומלץ
להיכנס לאתר האינטרנט של המשרד :
טל' 077-3487178
נייד 054-5487178
כתובת משרד מודיעין: רח’ ערער 9, קניון עזריאלי מודיעין. כתובת משרד תל אביב - רח’ אחד העם 9, מגדל שלום, תל-אביב-יפו, רח' רוטשילד 15 ראשל"צ.
מייל: adv@hhlaw.org.il

מוגש מטעם עו"ד חגית הלוי
פורסם לראשונה: 18:15, 08.03.23