דמיינו. השמש עולה, אתם יוצאים אל המרפסת ומביטים אל נוף מרהיב, מהרי ירושלים ועד חופי תל אביב, נושמים את האוויר הטוב, ועמוק בפנים יודעים שעשיתם את הבחירה הנכונה.
בשנים האחרונות הפכה מודיעין לעיר מבוקשת למגורים ואוכלוסייה חזקה מגיעה אליה מכל רחבי המדינה כדי ליהנות מעיר צעירה המציעה איכות חיים מעולה. בימים אלו נבנית שכונת מורשת החדשה הצמודה לשכונת אבני חן המבוקשת, שכונה המתוכננת היטב, בה עתידים להיבנות אלפי יח"ד וכן בתי ספר ומבני ציבור רבים. לשכונה נגישות מצוינת לעיר וכן ליציאות ממנה לכבישים 443 ו-431.

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

בין המתחמים השונים בשכונה מחברת שדרת מסחר רחבה מדהימה שלא הייתה מביישת את שד' ממילא בירושלים או את שד' רוטשילד בתל-אביב. בתוך השכונה ישנה שמורת טבע ענקית עם תוכנית פיתוח חדשנית. בנוסף לכל זאת, מיקומה הדמוגרפי של השכונה גבוה ביחס לאזור כולו, נתון המעניק יתרון משמעותי לדירות הבנויות במגדלים הממוקמים בשיא הגובה של השכונה. הבולט מביניהם הוא פרויקט נופי ארגמן של חברת "ושאחי את עמלה", המציע ללקוחותיו דירות 6-5 חדרים מרווחות במפלס אחד, במגדלים בני 13 קומות המתנשאים לגובה של כ-300 מטר מעל פני הים. הנוף הנשקף מהפרויקט צופה להרי ירושלים במזרח, לחופי ישראל במערב, עמק האלה בדרום ויער בן שמן בצפון.
פרויקט "נופי ארגמן", מהמובילים מבין הפרויקטים בשכונה, מציע ללקוחותיו מתחם נוסף של בניינים מדורגים בסמוך לפארק הארכיאולוגי "חורבת אשון", אשר יעניק לדייריו אפשרות ליהנות מפארק רחב ידיים לבילוי משפחתי מהנה. בנייה חדשנית ודירות ענק של 6-5 חדרים במפלס אחד עם תכנון פנימי מוקפד המעניק סלון רחב ידיים, וחדרים מרווחים.

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

העיצוב הארכיטקטוני משתלב היטב בנוף הסביבתי, ויוצר מרחב מחיה אינטימי ואיכותי. מיקומו המצוין של הפרויקט מאפשר גישה מקסימלית וקלה לצירי התנועה המרכזיים באזור, ומונגש להורים עם עגלות ילדים, למבוגרים ולנכים.

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

נופי ארגמןנופי ארגמן
נופי ארגמן
(הדמיה)

ייחודיות הפרויקט הובילה להתעניינות רבה מצד אוכלוסיות אמידות המגיעות מאזור המרכז, ומצד תושבי מודיעין המבקשים לשדרג את ביתם ואת חוויית המגורים. ב"ושאחי את עמלה" מציינים כי השכונה נמצאת בבנייה מתקדמת ובעוד שנתיים צפויה להיות מאוכלסת.
עוד מציינים שם כי החשיבה הכוללת היא על נוחיותם של הדיירים, הנגישות ורמת איכות החיים הגבוהה ביותר שניתן להציע במחירים אטרקטיביים.
פרטים נוספים על פרויקט "נופי ארגמן" תוכלו למצוא כאן.