הנאום הזוכה 2020: גם השנה התנסו תלמידי כיתות ה'-ו' באתגר כתיבת נאומים, תהליך שנמשך מספר חודשים, בסופו שישה מהם עמדו מול קהל ונשאו את נאומם במשך ארבע דקות – כל זאת במסגרת תחרות הנואם הצעיר אשר מאורגן ע"י ארגון רוטרי.
הנואמים הצעיריםהנואמים הצעירים
הנואמים הצעירים
(צילום: דוברות עיריית מודיעין)
תמר קנופף במקום ה-3תמר קנופף במקום ה-3
תמר קנופף במקום ה-3
(צילום: דוברות עיריית מודיעין)
ביום חמישי האחרון (6.2) התייצבו במרכז הקהילתי 'סחלבים' המתמודדים הנרגשים, חבריהם ללימודים, הורים, מנהלי בתי ספר, צוות במורים ומויש לוי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך במועצה, כמו גם חברי מועדון רוטרי.
את צוות השופטים הובילה מירב פלג, חברת מועצת העיר לשעבר וכיום מנהלת בית ספר יסודי יצחק נבון במועצה אזורית חבל מודיעים, ולצידה ענת שטיסל – אחראית תרבות במנהל הספריות בעיר ודקל אבו – גמלאי צה"ל, סגן מנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך וחובב צילום וטבע.
אלה ברנט במקום ה-2אלה ברנט במקום ה-2
אלה ברנט במקום ה-2
(צילום: דוברות עיריית מודיעין)
בזה אחר זה נאמו הילדים המתחרים – תמר קנופף מבי"ס אסיף על 'כל אחד יכול להיות מנהיג', עומר שקדי מבי"ס משואת נריה על 'קבלת השונה', מלכה הדרי מבי"ס אריאל על 'כוחו של שיתוף – עבודת צוות', הילה חזן מבי"ס רעים על 'מקומה של פרסומת כגורם משפיע', אלב ברנט על 'הדרה בחברה וקבלת השונה' והומינר אמיר על 'קבלת השונה'.
עומרי שקדי במקום ה-1עומרי שקדי במקום ה-1
עומרי שקדי במקום ה-1
(צילום: דוברות עיריית מודיעין)
בין הנואמים הנעימה את הערב הכנרית יובל צפריר תלמידת מרכז המוסיקה שבסחלבים.
כל נאום דורג על פי קטגוריות שונות על ידי השופטים ואל שלב ההצהרה על הזוכים הגיעו כולם בנשימה עצורה ולאחר קבלת תעודות השתתפות בתחרות הוכרזו הזוכים בתחרות: מקום ראשון עומר שקדי מבי"ס משואת נריה, מקום שני הוענק לאלה ברנט מבי"ס יחד ומקום שלישי לתמר קנופף מבי"ס אסיף.
עומר שקדי ייצג את העיר בתחרות האשכולית אשר תערך במודיעין ב- 20 פברואר 2020.