כיבוי אש - יום ביטחון קהילתי | צילום: דוברות עיריית מודיעיןכיבוי אש - יום ביטחון קהילתי | צילום: דוברות עיריית מודיעין
כיבוי אש - יום ביטחון קהילתי | צילום: דוברות עיריית מודיעין
האירוע "יום ביטחון קהילתי" מוקדש לכל הגופים והכוחות הפועלים באיזור מודיעין בתחומי הביטחון, ההצלה והחירום למען התושבים ולמעשה מספק הצצה מרתקת וחווייתית, לאנשי המקצוע ולעבודתם ולכלים בהם הם משתמשים.
באירוע ייקחו חלק משטרת מודיעין, אגף הביטחון ושירותי חירום בעירייה, המחלקה לביטחון קהילתי, כיבוי אש, מד"א, איחוד הצלה, פיקוד העורף, סיירת ביטחון עירונית, יחידת החילוץ וההצלה העירונית ועוד.
עבודתם תוצג במתחמים שונים בהם ניתן לסייר. כך למשל, יוצגו כלבני המשטרה, פרשים עם סוסי משטרה, לוחמי יס"מ על אופנועי משטרה, מנוף הצלה של מכבי אש, תצוגה של חבלן משטרה, רכב ניידת ביטחון, יחידת החילוץ וההצלה תציג את פעילות היחידה והאמצעים בהם משתמשים, אמבולנסים ועוד.
לצד כל אלה יוקמו דוכני הסברה וגיוס מתנדבים לגופים השונים, ניידת תרומת דם של מד"א וסימולטורים לנהיגה בטוחה. הילדים גם יוכלו ליהנות במהלך האירוע מעמדת צילום עם תחפושות של כבאי ושוטר אשר בסופה יקבלו כמזכרת צילומי מגנטים.
ראש העירייה, חיים ביבס: "ביום הזה אנו מוקירים ומעריכים את עבודתם הקשה והמסורה של אנשי כוחות הביטחון והחירום למען התושבים. שיתוף הפעולה המוצלח בין הגופים השונים, הוא אשר מאפשר לכולנו לישון בשקט בלילה בידיעה שאנו עטופים באנשים הכי טובים שיש. אני מזמין את הילדים והמבוגרים לבוא ולהתרשם מעבודתם ביום המיוחד הזה וגם להתנדב ולתת תרומה משמעותית למען הקהילה".
האירוע יתקיים ביום רביעי (11.9) ברחבת היכל התרבות ברחוב עמק דותן. בין השעות 20:00-17:00. הכניסה חופשית. חניה ליד בחניון היכל התרבות, ללא תשלום לתושבים שברשותם תו חניה על שמשת הרכב. במקום יהיו דוכני מזון בתשלום.
פרסום ראשוני: 14:32 , 03.09.19