אימה בכביש: "הבנאדם הוציא אקדח, כיוון אליי ואמר לי 'אני אהרוג אותך'". כך מספר מ', תושב מודיעין, הטוען כי אוים במכוניתו לעיניי בתו הקטנה.
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"
בצהרי יום חמישי אסף מ' את בתו מירושלים ובדרך עצר במודיעין סנטר על מנת לקנות ארטיק לילדה. כביכול אירוע רגיל לגמרי, רק שלא כך המצב בסיפור הזה. לדברי מ', במהלך חיפוש מקום חנייה, הוא הבחין במכונית שעוקבת אחריו. בתחילה לא התייחס לעניין, אך לאחר זמן קצר הנהג, אדם מבוגר הנראה כבן 60 החל לחסום את מכוניתו. את אירועי ההמשך אף אחד לא יכול היה לצפות.
"בדיוק כשירדתי מהאוטו, הוא פתח את החלון, התחיל לצעוק 'אתה שמת לב איך אתה נוהג?' הסתכלתי עליו ואמרתי לו שאני נוהג בסדר גמור. הבנאדם הוציא אקדח, כיוון עליי ואמר 'אני אהרוג אותך'. הוא ישב במכונית", משחזר מ' את רגעי האימה. "הכנסתי את הילדה חזרה למכונית. פחדתי, אבל אי אפשר להראות חולשה ברגע כזה, אז אמרתי לו 'נו תהרוג אותי, אתה יודע מה יקרה לך עכשיו?' הבנאדם התחיל לנסוע לאחור, תקתקתי מהר את מספר הלוחית בסלולרי".
לאחר האירוע התלונן מ' במשטרה והעביר לשוטרים את תיאורו של הנהג, שנעצר והובא לתחנה. לטענתו של מ', מאוחר יותר התברר כי היה שימוש באקדח צעצוע.
מפקד משטרת מודיעין, רפ"ק יורם ברינה: "ניראה כי מדובר היה באקדח צעצוע. במהלך החקירה החשוד טען כי הוא לא איים על המתלונן אלא בסה"כ הוציא את האקדח מתא הכפפות והחזיק אותו ביד. החשוד שוחרר לביתו ובסיום החקירה התיק יועבר לפרקליטות להגשת כתב אישום".