בלי חשבון: קשיש בן 82 שנהג במכוניתו בחניון מועדון ה"הולמס פלייס" במודיעין בשבוע שעבר איבד לפתע שליטה על המכונית שפגעה במספר מכוניות חונות. למרבה המזל החניון היה ריק מאנשים.
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"
לפי עד ראייה, המכונית ביצעה מספר סיבובים סביב עצמה. אז ככל הנראה הצליח הנהג להשתלט על ההגה ולהתיישר. אך הוא לא הצליח לבלום והמכונית התנגשה במכוניות החונות במקום. לפי דיווחי מד"א, אנשים שהתקהלו במקום מיהרו למכונית והוציאו את הנהג, כשהוא מחוסר הכרה.
כשהגיעו הפראמדיקים למקום היה הנהג בהכרה מלאה - ולא נמצא דבר שיסביר את האירוע. "לא ברור מה הסיבה למה שקרה", אומר אורי גבריאל, פראמדיק שנכח במקום. "הנהג טען שאיבד את ההכרה והוא לא זוכר מה שקרה. ביצענו במקום בדיקות ראשוניות כדי לשלול אירוע לבבי או סוכרתי". בעקבות המקרה פונה הנהג לטיפול בבית חולים "תל השומר".
האירוע הקפיץ גם את כוחות המשטרה, שככל הנראה קיבלו דיווח על רכב שמשתולל. לדברי המשטרה, למקום הגיעו חמש ניידות, על מנת להערך לנורא מכל. לאחר האירוע פתחה המשטרה בחקירה, בה התגלה שלפני שבועיים נפסל רישיונו של הנהג לחמש שנים, לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים. סיבת התאונה דאז אינה ברורה.
"זה היה מזל גדול שלא היו אנשים בחנייה", אומר גבריאל. "אם היו נקלעים אנשים למקום, או אם המקרה היה מתרחש בכביש ולא בחנייה, זה יכול היה להיגמר הרבה יותר גרוע".