מסיבה אלימה: השתוללות אלימה בשבת שעברה ביער בן שמן: שני בני מיעוטים שרכבו על טרקטורונים הגיעו ליער בשעות הצהריים. באותה העת בילתה במקום חבורת צעירים, שהגיעו מפתח תקווה כדי לחגוג יום הולדת לאחד מהם. רוכבי הטרקטורונים חגו מסביב לנערים והציקו להם. הנערים ביקשו מהם להתרחק אך הם התקרבו בכוונה.
במקום התפתחו חילופי דברים שגרמו בסופו של דבר לתקיפתם של הצעירים בידי בני המיעוטים. במהלך העימות הלם חשוד מקבוצת רוכבי הטרקטורונים עם קסדה בראשו של אחד הצעירים וגרם לו לחתך מעל הגבה. בהמשך הגיע חבר אחר של רוכב בטרקטורון עם מכונית ונסע במהירות לעבר האדם שנפגע קודם לכן ועלה על רגלו עם גלגל הרכב. כתוצאה מכך נשברה אצבע ברגלו של הצעיר. עדים הכווינו את שוטרים לחשודים.
"כשהגענו למקום כבר הייתה ביער קטטה המונית שגרמה לפציעת אחד מהנערים", מספר מפקד תחנת משטרת מודיעין, רפ"ק יורם ברינה. "לאחר תשאול במקום, כשהתברר שהנערים הותקפו בידי בני המיעוטים, ביקשו השוטרים לעצור את הנהגים אך אלו ניסו להימלט מהמקום. לאחר מרדף קצר נעצרו השניים, קטין ובגיר, והשבוע הוגש נגדם כתב אישום".
זו אינה הפעם הראשונה בה נהגי טרקטורון משתוללים ביער בן שמן. בחודשים האחרונים שואב אליו היער נהגי טרקטורונים מכל האזור, שנהנים מהשבילים הרחבים ומהיעדר התנועה. הבעיה היא, שחלק מהם משתוללים עם הטרקטורונים בשטח ויוצרים בהלה בקרב מטיילים ולעיתים אף מזיזים אותם מהכביש.
"יש אכיפה ביער אבל היא אינה מסיבית", מסביר רפ"ק ברינה. "הניידות שלנו מגיעות לאזור ונותנות דוחות, אך כאשר מתפתח מרדף, אנו מנועים מלרדוף אחרי רוכבי הטרקטורון מהחשש שהם ייסעו מהר ויתהפכו. אנחנו מאתרים אותם לאחר מכן באמצעים אחרים".
מהמשטרה נמסר כי כתב אישום הוגש ביום שלישי האחרון נגד אחד מנהגי הטרקטורון שנתפסו בקטטה. עוד צוין כי נהגי הטרקטורון טוענים שלא השתתפו בקטטה.
פרסום ראשוני: 09:28 , 06.09.10