תושב מזרח ירושלים, עובד באתר בנייה בשכונת מורשת במודיעין, נאשם כי הוא עומד מאחורי תקיפה חמורה של אחד מחבריו לעבודה.
האירוע בו היו מעורבים שני הפועלים התרחש בסוף חודש מאי בשעת צהריים מוקדמת, ובמהלכו הוזעקו שוטרי תחנת המשטרה העירונית לטפל באירוע אלימות.
1 צפייה בגלריה
הותקף באתר. שכונת מורשת
הותקף באתר. שכונת מורשת
הותקף באתר. שכונת מורשת
(צילום ארכיון: חורחה נובומינסקי)
קראו גם:
עם הגעת השוטרים למקום הם הבחינו באדם שהיה פצוע באורח בינוני בפניו, במה שנראה כמו פצעי דקירה ממכשיר חד.
כוחות השיטור הזמינו למקום את שירותי ההצלה, ובמקביל החל תחקורו של הפצוע, שסיפר לשוטרים כי מי שתקף אותו היה אחד מעובדי אתר הבנייה.
לטענת הנפגע, השניים עסקו בהכנסת חומרי בנייה לאחד ממתחמי הבנייה, והנאשם בתקיפה, צעיר בן 25 שנהג במשאית שעליה חומרי בניין, ביקש ממנו שלא לחסום את דרכו.
בין השניים התפתח ויכוח מילולי, שהפך לעימות פיזי אלים, במהלכו ירד הנאשם מהמשאית וצעד לעברו של הפועל, שעמד ליד משאבת דלק באתר.
על פי כתב האישום נהג המשאית תקף את חברו במברג שהחזיק בידו, דקר אותו בפניו והיכה אותו במוט ברזל שמצא על הקרקע. עוד מצוין בכתב האישום כי לאחר התקיפה, חזר התוקף למשאית וניסה לדרוס את הפצוע, שישב על הקרקע, אולם הוא הצליח לחמוק מהמשאית.
התוקף, שפרטיו היו ידועים למשטרה, הוגדר כדרוש לחקירה, אולם הוא נמלט לביתו במזרח ירושלים ונתפס רק לפני כשבוע וחצי, אז גם התנהלה חקירתו, וזמן קצר לאחר מכן הגישה מחלקת התביעות של משטרת מחוז מרכז את כתב האישום נגדו.
דיירים שנכנסו לפני מספר חודשים להתגורר בשכונה, שחלק גדול משטחה מוגדר כאתר בנייה, מקווים כי מקרים מסוג זה לא יחזרו על עצמם. "אני בהחלט חושש שאלימות כזאת עלולה לזלוג לרחובות, ומקווה שזה לא יקרה", אומר אחד ממאות התושבים החדשים בשכונה, "ועד שהעבודות פה יסתיימו נמשיך להיות עירניים ולפקוח עיניים ליתר ביטחון".
כל העדכונים - חדשות מודיעין