בשוהם ייפתח השבוע מתחם "דרייב-אין", במסגרתו יוכלו תושבי היישוב לצפות בסרטי קולנוע, בעודם ברכביהם, תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות.
הדרייב אין יוקם במגרש חנייה באזור התעשייה "היי פארק שוהם". ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו אמר כי "התושבים צמאים לאירועי תרבות וליציאה מהבתים. אולמי התרבות ובתי הקולנוע עדיין סגורים ומיזם הדרייב אין יאפשר לנו להעניק לתושבים בילוי משפחתי קהילתי באווירה נוסטלגית וקצת אחרת".
הדרייב אין בשוהם. צופים מהרכבהדרייב אין בשוהם. צופים מהרכב
הדרייב אין בשוהם. צופים מהרכב
(צילום: דוברות שוהם)
הסרטים שיוקרנו בימים הראשונים הם מפלצות בשלג לילדים והסרט הנוסטלגי "גריז" למבוגרים. בליל חמישי יוקרן בהקרנת חצות הסרט "היו זמנים בהוליווד".
ביישוב הודיעו כי במידה ויהיה ביקוש יתווספו ימי הקרנה וסרטים נוספים. "בהתאם להנחיות משרד הבריאות והמשטרה, לא תותר יציאה מהרכבים לאורך כל האירוע, ולכן התושבים מתבקשים להביא עימם מהבית מזון ושתייה".
עוד נמסר כי "כלי הרכב יותרו לחנות רק במקומות המסומנים, תוך שמירה על מרחק. את האירוע מפיקה החברה העירונית חמש. הצפייה בסרטי הדרייב אין תעלה 20 ש"ח לרכב לסרט, בהרשמה מראש בלבד באתר חמש. מספר המקומות מוגבל ויש חובה להירשם מראש. לא ניתן יהיה לרכוש כרטיסים במתחם הדרייב אין".