מיכל יובל-פיקרסקי, תושבת שוהם, אמא לשלושה ילדים גאים כתבה בפייסבוק מכתב אישי לרפי פרץ בעקבות דבריו בראיון בשישי האחרון למוסף 7 ימים של "ידיעות אחרונות" וביקשה להפיצו כמה שיותר על מנת שאולי יגיע למכותבו.
"רפי שלום", היא כתבה, "סליחה שרק רפי ולא הרב פרץ או מר רפי פרץ או כבוד השר, אבל אחרי שאתה הרשת לעצמך לדבר על המשפחה שלי בראיון ('באופן כללי על כל ההומואיות וזה', זוכר?), אני מרגישה שאנחנו בשלב הבלתי מכבד ביחסינו, אז נסתפק בסתם רפי קז'ואלי כזה.
1 צפייה בגלריה
מיכל יובל-פיקסקי וילדיה
מיכל יובל-פיקסקי וילדיה
מיכל יובל-פיקסקי וילדיה
(צילומים: מתן שרביט ומהפייסבוק)
"אני והאיש שלי נשואים כבר 34 שנים נישואין טבעיים ובריאים. יצא ככה. אפילו מאושרים. לך תבין. באופן 'טבעי ובריא' ילדינו שלושה ילדים 'טבעיים ובריאים' שגדלו להיות להטבי"ם - כן, שלושתם - שני הבנים והבת.
"והילדים שלי, בגלל שהם גדלו בבית 'טבעי ובריא' צמחו להיות אנשים מקסימים ויפים (מבפנים ומבחוץ), חזקים ודעתנים שמכירים את עצמם ולא מוכנים לחיות בשקר או בהסתרה או בהתחבטות".
האם הכעוסה - הוסיפה: "שידעו ויודעים תמיד שאנחנו אוהבים אותם, מקבלים אותם, גאים בהם נמצאים לצידם ומלווים אותם בכל שלב בדרך. ילדים שגדלו חונכו ולמדו כי בבסיסה של משפחה, בכל גווני הקשת וצורותיה, חייב להיות פרוס מַצָּע שארוג מאהבה ללא תנאי, קבלה מוחלטת, והכלה אינסופית. בלעדיו, שום דבר בריא וטבעי לא יכול לצמוח, לפרוח ולשגשג. בהעדרו, יצמחו רק יבליות שיתפשטו ויהרגו כל דבר בריא שיעז לנסות לצמוח. זו ההגדרה שלנו למשפחה 'טבעית ובריאה'.
"ופתאום לרגע חבל לי שטיפולי ההמרה לא באמת עובדים, כי אולי אפשר היה להמיר אותך מאיש חשוך והומופוב, לאיש אוהב אדם. אבל אמר כבר הבעש"ט 'מעט מן האור דוחה הרבה מן החושך'. ואני רק מקווה ומייחלת שקצת מהאור אולי כן יצליח לחדור את מעטפת החושך שעוטפת אותך. מיכל, אמא גאה. בתמונה - שלושה ילדים קטנים ואהובים שצמחו להיות שלושה אנשים צעירים, אהובים לא פחות", חתמה יובל-פיקרסקי את המכתב לשר החינוך.