הכתבה התפרסמה לראשונה ב ynet. כתבה: איריס ליפשיץ-קליגר.
חנוכה עוד לא בפתח, ולמעשה אפילו חג סוכות טרם הסתיים - אבל מכירת הכרטיסים למופעי חנוכה כבר בעיצומה, והמושבים אט-אט נגמרים. מבדיקת "ידיעות אחרונות" ו-ynet עולה שבלהיט השנתי, מופע PLAY פסטיגל, רוב הכרטיסים במקומות הטובים כבר אזלו ואף יש תאריכים שאין להשיג בהם אפילו כרטיס אחד לרפואה (בכל מחיר).
כמו בכל שנה, כרטיסים רבים למופעי חנוכה השונים נרכשים על ידי מועדוני לקוחות שונים. ב"חבר" למשל נמכרו כרטיסים לפליי פסטיגל ב-25 שקל (שאזלו לגמרי), וכעת נותרו רק מקומות בודדים בעלות של 65 שקל לכרטיס. משמע, גם אם חשבתם שיש זמן עד חנוכה, זו העת להתיישב על האתרים, הקופות והמועדונים שאתם חברים בהם.
כוכבי פסטיגל 2019. צילום: אור גפןכוכבי פסטיגל 2019. צילום: אור גפן
כוכבי פסטיגל 2019. צילום: אור גפן
התנפלות על הכרטיסים נצפתה גם במופע המבוקש לבני נוער ומשפחות POP UP MUSIC, בכיכוב עומר אדם, כאשר בשני מופעים (24/12 ו-26/12) כבר אזלו כל הכרטיסים. גם ב"מותק גיבורי החלומות" הכרטיסים נחטפים.
רוק בבית הספר. צילום: רונן אקרמןרוק בבית הספר. צילום: רונן אקרמן
רוק בבית הספר. צילום: רונן אקרמן
מחיר המופעים הרגיל מתחיל ב-172 שקל, למשל לפליי פסטיגל או מותק גיבורי החלומות, ויכול להגיע גם ל-219 שקל כשמדובר במחזמר החדש "רוק בבית הספר" עם טל פרידמן ואף ל-249 שקל למופע של עומר אדם.
גם המועדונים השונים הבינו שהשעון מתקתק ואין טעם להמתין עם המחירים המוזלים שמורים בכלוב, עד רגע לפני חנוכה. המכירה כבר כאן וזה הזמן לשחרר את המידע - מה שבטוח גורם לתחרות עצומה בענף הכרטיסים למופעי החג.
יש לזכור שהמחיר הרגיל כבר מזמן לא מהווה אינדיקציה לכמה באמת נשלם על הכרטיסים למופעים לאור כל ההטבות של מועדוני הלקוחות, חברות כרטיסי האשראי ואפילו רשתות השיווק. רכישה נבונה יכולה להוזיל את העלויות עד 60% לפחות, לצד מבצעי 1+1.
ההצגה החדשה של יובל המבולבל. צילום: אילן בשורההצגה החדשה של יובל המבולבל. צילום: אילן בשור
ההצגה החדשה של יובל המבולבל. צילום: אילן בשור
רשימת ההטבות ארוכה, ושווה בהחלט לבדוק היכן הכי יישתלם לכם להשיג כרטיסים למופעים. שימו לב להתניה החשובה של כמות הכרטיסים המירבית שניתן לממש, ובדקו את האותיות הקטנות, למשל אם הכרטיס הוא ליציע או לאולם.