שנת הלימודים בפתח, ואם עוד לא הספקתם לבחור את התיק הנכון לקראת החזרה לבית הספר, בדקנו אלו תיקים יככבו השנה ומאיזה סכום תאלצו להיפרד בשביל לשמור על הסטייל.
קולקציית חזרה לבית הספר של טרמינל איקס. צילום: דימה טליאנסקיקולקציית חזרה לבית הספר של טרמינל איקס. צילום: דימה טליאנסקי
קולקציית חזרה לבית הספר של טרמינל איקס. צילום: דימה טליאנסקי
לילדי הגן
מגוון התיקים לילדי הגנים הוא אינסופי, בין אם בקולקציות ממותגות האהובות על הילדים, או בצורה של חיות ורובוטים. לאלו שמעדיפים לשמור על טיפה סולדיות, אבל לא מוכנים לוותר על השיק, אפשר למצוא תיקים צבעוניים עם קריצה לעולמם של הילדים. 📷
תיק ירוק של MINISO, מחיר: 39.90 שקלים, צילום: סטודיו משין. תיק לב ורוד של סקופ, מחיר: 39.90 שקלים, צילום: עמירם בן ישי. תיק ורוד עם פאטצ' כוכב, FOX BABY, מחיר: 34.90 שקלים, צילום: טל טרי. תיק גן רובוט כחול של MINISO, מחיר: 39 שקלים, צילום: סטודיו משין. תיק סגול YOLO, מחיר: 79 שקלים, צילום: יח"צ.
קולקציית הממותגיםקולקציית הממותגים
קולקציית הממותגים
תיק כוח פיג'יי של סקופ, מחיר: 39.90 שקלים, צילום: עמירם בן ישי. תיק דיסני של סמסונייט, מחיר: 330 שקלים, צילום: יח"צ. תיק חד קרן של סקופ, מחיר: 39.90 שקלים, צילום: עמירם בן ישי. תיק מיקי מאוס של H&O, מחיר: 29.90 שקלים, צילום: אסף לוי. תיק פרוזן של מודן, מחיר: 39 שקלים, צילום: יח"צ.
שלום כתה א'
חוזרים לבית הספרחוזרים לבית הספר
חוזרים לבית הספר
ילקוט כדורגל YOLO, מחיר: 259 שקלים, צילום: יח"צ. קרביץ מותג PARKLAND, מחיר: 209 שקלים, צילום: סטפן ווילד. ילקוט מתפרק ל-2 של H&O, מחיר: 169 שקלים, צילום: אסף לוי. סמארט טרולי של מודן, מחיר: 259 שקלים, צילום: יח"צ. קרביץ STREET ART כולל מטען חירום, מחיר: 269 שקלים, צילום: יח"צ.
חוזרים ללימודיםחוזרים ללימודים
חוזרים ללימודים
תיק גב דיסני של אמריקן טוריסט, מחיר: 240 שקלים, צילום: יח"צ. ילקוט כחול של קוויקסילבר, מחיר: 300 שקלים, צילום: אודי דגן. ילקוט שחור נאוטיקה, מחיר: 239 שקלים, יח"צ. ילקוט לבן אמרקין טוריסט, מחיר: 180 שקלים, צילום: יח"צ.
לסטייליסטים והנועזים
חוזרים ללימודים בסטיילחוזרים ללימודים בסטייל
חוזרים ללימודים בסטייל
תיק של תמנון, מחיר: 40 שקלים, צילום: מעיין קלימן. ילקוט ג'נספורט בטרמינל איקס, מחיר: 199.90 שקלים, צילום: יח"צ. תיק ורוד Adika, מחיר: 89 שקלים, צילום: ערן סלם. ילקוט ורוד עם פאטצ'ים Adika, מחיר: 99 שקלים, צילום: ערן סלם. תיק גב משבצות VANS בטרמינל איקס, מחיר: 196.90 שקלים, צילום: אלכס בלוז. תיק גב בהדפס מנומר heep בטרמינל איקס, מחיר: 149.90 שקלים, צילום: אלכס בלוז. תיק גב קטן ג'נספורט בטרמינל איקס, מחיר: 119.90 שקלים, צילום: אלכס בלוז. תיק מנומר Adika, מחיר: 99 שקלים, צילום: ערן סלם. ילקוט under armour, מחיר: 159 שקלים, צילום: סטודיו פלפוט.
לסולידיים
גוונים של אפורגוונים של אפור
גוונים של אפור
ילקוט של רוקסי, מחיר: 239 שקלים, צילום: אודי דגן. תיק גב סטוריס ברשת תיק התיקים, מחיר: 99 שקלים, צילום: סטודיו יעל ונעמי. ילקוט FILA של פלפוט, מחיר: 249 שקלים, צילום: סטודיו פלפוט. ילקוט PARKLAND, מחיר: 209 שקלים, צילום: סטפן ווילד. ילקוט under armour, מחיר: 229 שקלים, צילום: סטודיו פלפוט. תיק מתקפל של קנדל וקיילי לרשת שואו אוף, מחיר: 299.90 שקלים, צילום: יח"צ.